+90 216 471 07 20 - 0 530 555 26 20

Sosyal Medyada Biz}

Muhasebe programlarında kampanya !
Akınsoft Muhasebe programlarında büyük indirim.İşletmenize özel projelendirme seçenekleri için lütfen irtibat bilgilerimizden bize ulaşınız..
Daha Fazla...

Site Yönetimleri İçin Web Sitesi

Site Yönetimleri İçin Web Sitesi
Web Sitesi Paketi Özellikleri
Site Yönetim Programına Entegre Çalışır.
Yonetimcell Site/Apartman Yönetim Programı ile entegre çalışır. Web sitesinin içeriği program ekranından düzenlenir. Web sitesi görseli üzerinde bazı seçimler yapılabilir. İçerik editörü sayesinde sayfalarınızı kolaylıkla düzenleyebilmenizi sağlar. Sayfalarınıza resim ve dosya ekleyebilmenize olanak sunar.
Site Sakini Girişi (Borç-Alacak Takibi) Vardır.
Site sakinleriniz program üzerinden kendilerine vereceğiniz şifre ile web sitenizden Site Sakini Girişi yapabilir ve hesap özetlerine ulaşabilirler. Kendilerine ait telefon, e-posta, adres, giriş şifresi gibi içerikleri güncelleyebilirler ve yönetimin isteğine bağlı olarak yönetime ait gelir gider dökümüne ulaşabilirler. Gelir gider dökümü tercihen ana başlıkları ile özet olarak yada detaylı olarak gösterilebilir.
İngilizce Dil Destegi Vardır.
Web paketimizde İngilizce dil desteği vardır. İstenildiği taktirde aktif edilebilir.
Logo ve Ana Sayfa Resimleri Eklenebilir.
Varsa sitenizin logosu web sitenize yerleştirilebilir. Ayrıca istediğiniz resimleri ana sayfa banner resmi olarak yükleyebilirsiniz. Bu resimler animasyonlu olarak ana sayfada gösterilir.
Duyuru Yayınlanabilir.
Web siteniz üzerinden site sakinlerinizi bilgilendirmek amaçlı duyuru yayını yapabilirsiniz. Duyurular ana sayfada başlık olarak ve tıklandığında içerik olarak gösterilecektir.
İlan Yayınlanabilir.
Web siteniz üzerinden site sakinlerinizi bilgilendirmek amaçlı ilan yayını yapabilirsiniz. İlanlarınız ana sayfada resim ve başlık bilgisi ile ve tıklandığında içerik bilgisi ile gösterilecektir. İlan alanını yönetime gelir kaynağı olarakta kullanabilirsiniz. Çevre esnafların reklamları, Kiralık-Satılık ev ilanları ve benzeri amaçlarla kullanılabilir.
Anket Yayınlanabilir.
Web siteniz üzerinden site sakinlerinizin fikrini almak amaçlı anketler düzenleyebilirsiniz. Ana sayfa için ayrı, içerikte bulunan sayfalarınız için de ayrı ayrı anket hazırlayabilirsiniz.
Sayfanızda Oluşturduğunuz İçeriklerle İlgili Yorum Alabilirsiniz.
Web siteniz üzerinden yayınladığınız duyuru ve diğer içerikler için site sakinlerinin yorumunu alabilirsiniz. Bir içeriğe yorum eklendiğinde mail adresinize bilgisi gönderilecek ve yetkili yorumu onaylayana kadar yayınlanmayacaktır.
Her Başlık için Sınırsız Alt Menü Oluşturulabilir.
Web paketimizde Site Hakkında, Site Yönetimi, Resim Galerisi ve İletişim ana menüleri bulunmaktadır. Bu ana başlıkların altına sınırsız sayıda alt içerik oluşturabilirsiniz. Ayrıca oluşturacağınız alt başlıklarında alt başlıklarını oluşturabilirsiniz.
Google’da Üst Sıralarda Yer Alırsınız.
Web paketimiz Google’ın sonuç sıralama kriterlerine uygun olarak hazırlanmıştır. Sitenizle ilgili Google’da yapılan aramalar için tüm içeriğiniz eksiksiz olarak Google tarafından yakalanır. İçeriğe bağlı olarak her zaman üst sıralarda kalmanız için gerekli geliştirmeler yapılır.
Sınırsız Mail Adresi
Yönetim kendi alan adına bağlı talep ettiği kadar POP3 mail adresi alabilir.
16 Mayıs 2016
3.161 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN