+90 216 471 07 20 - 0 530 555 26 20

Sosyal Medyada Biz}

Muhasebe programlarında kampanya !
Akınsoft Muhasebe programlarında büyük indirim.İşletmenize özel projelendirme seçenekleri için lütfen irtibat bilgilerimizden bize ulaşınız..
Daha Fazla...

Sıkça Sorulan Sorular

AKLINIZDA SORU İŞARETİ KALMASIN
Siz değerli ziyaretçilerimiz için sıkça karşılaştığımız soruları derledik ve cevapları ile birlikte bilginize sunuyoruz.
Muhasebe programı kullanmak zorunda mıyım ?
Muhasebe programı kullanmak zorunda değilsiniz ancak gelişen teknoloji ve sürekli yenilenen vergi ve muhasebe mevzuatı gereğince hesaplarınızı daha sağlıklı tutmak ve denetlenebilir şeffaf bir sistematik adına alanında yeterli ve güncel bir muhasebe programı kullanmka işletmenize çok ciddi katkı sağlayacaktır.
E-Defter , E-Arşiv Uygulamaları hakkında yeteri kadar bilgi sahibi değilim ?
E-uygulamalar olarak adlandırdığımız bu sistemler belirli bir ciro haddini aşan firmalar için artık zorunludur.Firmanızın bu kapsamda olup olmadığı veya e-uygulamalara geçiş aşamasında nasıl bir yol izleyeceğiniz konusunda danışmanlarımız size destek olacaktır.
E-Defter uygulaması ile muhasebe verilerimiz her ay Maliye Bakanlığına mı iletiliyor ?
Hayır , gönderilen e-defter beratları ile ilgili ayın kayıtlarının sağlıklı olarak yapıldığı ve o ayın muhasebesel olarak kapatıldığı bilgisi iletilmektedir.
Bilgi işlem sistemimiz için bakım anlaşması yapmak bize fayda sağlar mı?
Bilgi işlem sistemleri sürekli olarak bakım gerektiren ve sorun olduğu anda tüm işletmenin işlerinin durmasına yol açan teknolojik sistemlerdir.İşletme verimliliğinizin yüksek olması ve veri kayıpları yaşamamak adına bakım anlaşması yapmak işletmenizin faydasına olacaktır.
Kurumsal Bakım Anlaşmasının Maliyeti Nedir?
İşletmenizde yapılacak ön analiz sonrası gerekli sözleşme ve fiyat teklifi tarafına yazılı olarak iletilmektedir..
Servis hizmeti sonrası yazılım kurulumu yapıyor musunuz ?
Tabi ki, ancak tamiri veya bakımı yapılan donanıma yazılım kurulabilmesi için ilgili yazılımın lisanslı olması şarttır.Firmamız lisans hiçbir yazılımı satmamakta ve yüklememektedir.
Çalışma Saatleriniz nedir ?
Firmamız kurumsal ölçekteki işletmelere hizmet vermektedir.Resmi tatillerde mesaimiz yoktur.Çalışma saatlerimiz Pazartesi-Cuma 09.00 - 18.00 arasıdır.
Servis hizmetlerinizi ne şekilde veriyorsunuz ?
Verilecek hizmetin niteliğine göre müşteri yerinde , telefon destek ve uzak bağlantı şeklinde hizmet vermekteyiz.