+90 216 471 07 20 - 0 530 555 26 20

Sosyal Medyada Biz}

Muhasebe programlarında kampanya !
Akınsoft Muhasebe programlarında büyük indirim.İşletmenize özel projelendirme seçenekleri için lütfen irtibat bilgilerimizden bize ulaşınız..
Daha Fazla...

Hakkımızda

hakkimizda

1998 yılından beri İleri düzey teknoloji çözümleri üreterek sektöre verdiğimiz hizmetleri ve tecrübelerimizi daha kurumsal bir altyapıya oturtmak anlamında 2006 yılında firmamız Türev Bilgisayar’ı kurduk.

Özellikle son 20 yıldır tüm dünyadaki gelişen trend teknolojinin faydalarını ve kolaylıklarını hayatımız da artık olmazsa olmaz bir noktaya getirmiştir.Bu durumla birlikte gerek özel hayatımızda gerekse iş hayatında teknolojiden uzak kalmak artık mumkun olamamıştır.

Bu gelişmelerden kaçınılmaz olarak kurumlarda nasibini almıştır.Bu noktada Türev Bilgisayar  yaklaşan bu trendi önceden görerek ileri düzey teknoloji çözümleri üretmek için kolları sıvamıştır.

Verdiğimiz Hizmetler ;

  • KOBI (Küçük ve Orta Ölçekteki İşletmeler) lerin bilgi işlem altyapısının analizi
  • Firmaların teknoloji kullanımı düzeyinin tesbiti , yetersiz ise gerekli projelendirmelerin yapılması
  • Bilgisayar ve network sistemlerinin kontrolü,
  • Kullanılan yazılımların kontrolü (İşletim sistemleri lisansları , kullanılan sektörel yazılımlar vs)
  • Elektronik Arşivleme sistemlerinin verimliliği,
  • E-Maillerin yönetimi ,
  • Muhasebe – ERP yazılımı kullanımı ve mevzuata uygunluk tesbiti,
  • E-Fatura , E-Defter ve E-Arşiv uygulama danışmanlığı
  • Back – up (Yedekleme) Sistemi kurulumu

ve yukarıda belirtemediğimiz bir çok müşteriye özel teknolojik danışmanlık hizmetinin verilmesi.

Konusunda uzman olan firmamız dinamik ekibi , satış öncesi ve sonrası sürekli yanınızda olacak , sizi güncel gelişmeler hakkında bilgilendirecek ve yeni projeler üretecektir.

Bu yeni projeler sayesinde en temeldeki amacımız siz değerli iş ortaklarımıza en az bedel ile en fazla verimi sunma isteğimizdir.

Bizim için müşterilerimiz birlikte çalıştığımız iş ortaklarımızdır.Hizmet verdiğimiz müşterilerimiz bilirler ki Türev Bilgisayar personeli aslında kendi personelleridir.
O önemle çalışır ve hizmet veririz.

Sizi de aramızda görürsek bir daha artmış olacağız.Ailemizde olmak , bizlerle tanışmak isterseniz probleminiz olsun veya olmasın irtibat bilgilerimizdeki telefon kadar size yakınız.